יום שלישי, 30 באוגוסט 2011

ליל המדענים 2011


Researchers Night

בתאריך ה22 לספטמבר, אני נוטל חלק יחד עם קבוצה נוספת של מדענים ב"ליל המדענים". האירוע, המתקיים מדי שנה ברחבי אירופה מאז 2007 ביוזמת האיחוד האירופי ובחסותו, הוא לילה של אירועים ופעילויות מדעיות מגוונות לכל המשפחה. בערב זה פותחים כל מוסדות המחקר והמדע ברחבי הארץ את שעריהם לקהל הרחב ללא תשלום ומציעים מפגשים בגובה העיניים עם מדענים ומדעניות, סיורים במעבדות, הרצאות, סדנאות חווייתיות, הפעלות ופעילויות מגוונות. הציבור הרחב מוזמן לבקר ללא תשלום במוזיאונים למדע, במוסדות מחקר ובאתרי תעשייה, מחקר וטכנולוגיה מאילת שבדרום ועד קריית-שמונה שבצפון.
"ליל המדענים" מתקיים זו השנה השישית בחסות האיחוד האירופאי, משרד המדע והטכנולוגיה ולשכת המדען הראשי במשרד התמ"ת. בשנת 2010 ביקרו יותר מ-26,000 מבקרים במוקדי ליל המדענים ברחבי הארץ.
אירועי השנה יתקיימו בסימן "הכימיה בשירות הקהילה" לרגל שנת הכימיה הבין-לאומית.  שנת 2011 הוכרזה על ידי האו''מ שנת הכימיה הבין-לאומית, במסגרתה פועלים ארגונים ברחבי העולם לקידום תדמיתם של מדעי הכימיה והתעשייה הכימית, בדגש על תרומתם האדירה לתחומים בריאות, חקלאות, איכות הסביבה, ניצול חומרי גלם ומחזורם ועוד.
אז בואו לבקר אותי במוזיאון המדע בירושלים

2 comments:

  1. מגניב שיהיה בהצלחה

    השבמחק
  2. תגובה זו הוסרה על ידי מנהל המערכת.

    השבמחק